V Studenckie Zawody Symulacyjne odbędą się w tym roku 16 marca w Centrum Symulacji Medycznej!

W dniu 10.01.2024 o godzinie 16:00 w Centrum Symulacji Medycznej odbędzie się spotkanie informacyjno- organizacyjne dotyczące Zawodów Studenckich.

Lista zespołów zakwalifikowanych do udziału w V Studenckich Zawodach Symulacyjnych:

• Jeźdźcy Apokalipsy
  • Piątaszki
  • ZałogaKetaminowegoPatrolu
  • Julamakabra
  • Pechowa 13stka
  • NZK- Nie Zrobimy Krzywdy
  • Stado
  • Zespół Drugiej Pomocy
  • Barka Bartka
  • Ketamina
  • Wylew Wrocław

Wszystkim zakwalifikowanym zespołom gratulujemy, a pozostałych zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach!

WAŻNY KOMUNIKAT!

Spotkanie informacyjno-organizacyjne dla wszystkich zgłoszonych na zawody zespołów odbędzie się w środę 10 stycznia 2024r. Spotkanie jest obowiązkowe dla wszystkich, w przypadku niemożliwości przybycia prosimy o zadbanie o to, by z zespołu obecny był decyzyjny reprezentant.
Czekamy na Was w auli CSM!

Termin zgłoszeń 22.12.2023 r.

• W Zawodach mogą wziąć udział jedno lub wielodyscyplinarne zespoły złożone wyłącznie ze studentów Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
  • Zawody skierowane są do studentów kierunku lekarskiego (IV-VI rok), ratownictwa medycznego (II-III rok), pielęgniarstwa (II-III rok) oraz położnictwa (II-III rok).
  • Zespół może liczyć maksymalnie 5 osób, ze względu na charakter zadań w każdym zespole powinien znaleźć się co najmniej jeden student kierunku lekarskiego.
  • Zespoły mogą składać się z 4-5 osób.
  • Osoba biorąca udział w zawodach nie może mieć ukończonych studiów medycznych pierwszego stopnia.

Ilość drużyn jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zawody wewnątrzuczelniane stanowią eliminacje do zawodów ogólnopolskich. Zwycięzcy będą reprezentować Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Regulamin»

Link do rejestracji znajduje się poniżej:

Osoba do kontaktu w sprawach związanych z zawodami symulacji:

Sylwia Lejda

sylwia.lejda@umw.edu.pl