ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy do udziału w Szkoleniu symulacji wysokiej wierności w ramach projektu pt. : „Rozwój dydaktyki w Centrum Symulacji Medycznej we Wrocławiu (POWR.05.03.00-00-0002/15-00)”. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.
Szkolenie realizowane będzie w Centrum Symulacji Medycznej Wrocławskiego Uniwersytetu Medycznego
Miejsce:
Centrum Symulacji Medycznej, Uniwersytet Medyczny im Piastów Śląskich
ul. Tytusa Chałubińskiego 7a, 50-368 Wrocław
Terminy szkoleń:
I edycja – 26-28.09.2022 ( dla 16 osób)
II edycja – 29.09-1.10.2022 (dla 16 osób)
Zgłoszenia i pytania proszę wysyłać na adres marta.blaszyk@umw.edu.pl i/lub mariusz.koral@umw.edu.pl
Szczegóły:
Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników naukowo-dydaktycznych uczelni medycznych pracujących w charakterze instruktorów w salach symulacji medycznej, chcących poszerzyć zakres prowadzonej tematyki zajęć o zagadnienia z zakresu umiejętności nietechnicznych, a w szczególności zarządzania zasobami w sytuacji kryzysowej.
W trakcie kursu uczestnicy zapoznają się z:
– podstawowymi zasadami uczenia się osób dorosłych,
– nauką zasad prowadzenia zajęć metodą symulacji medycznej wysokiej wierności, w tym przygotowanie sprzętu, prowadzenie scenariusza i debriefing po scenariuszu,
– nauką zasad uczenia umiejętności nie-technicznych, a w szczególności zasad zarządzania zasobami w sytuacji kryzysowej w salach symulacji wysokiej wierności,
– nauką zasad prowadzenia debriefingu scenariuszy, których głównym celem są zagadnienia związane z zarządzaniem zasobami w sytuacji kryzysowej.
Zapraszamy,
Zespół CSM